info@konhidroliksan.com   +90 332 346 00 12 +90 332 251 74 64   +90 332 346 00 12

KURUMSAL

1982’den bugüne yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile birlikte hidrolik pres sektöründe markalaşma yolunda giden KONHİDROLİKSAN FARUK USTA HİDROLİK PRES, kaliteli üretimi gaye edinip, yatırımlarını bu gayenin gerçekleşmesi için planlamaktadır. Edindiğimiz tecrübeler müşterilerimize optimum fayda sağlama ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasında verdiğimiz garantidir. Entegre çözümler üretip, farka fark katan firmamız yeniliklerin takipçisi değil öncüsü olmayı istemektedir. 
Uzman kadrosu ile kurumsal yönetim amacını gözeten KONHİDROLİKSAN ülkesinde yakaladığı başarıyı yurtdışında da yakalamak için profesyonel üretimler gerçekleştirmektedir.

KONHİDROLİKSAN olarak temel hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak üstün kalitede hidrolik presler üretmek ve satış sonrası servisi ile hizmetler sunarak, sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlamaktır.
  
Ürün kalitesi ve dayanıklılığı, teknolojisi, fiyatı, satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlayarak Türkiye ve dünya pazarında tercih edilen marka olmaktır. 
 
Misyonumuz
 
Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, ülkemiz ve müşterilerimiz için değer oluşturan bir şirket olmaktır.
 
Vizyonumuz
 
En iyilerin çalışmak istediği ilham veren bir marka ve şirket olarak, müşterilerimize büyük fayda sağlayan ürün, sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini sağlamaktır. 
Pazar lideri olmanın getirdiği sorumluluk, bizlere daha iyiyi, daha güçlüyü ve daha yenilikçi olmayı yüklemektedir.


 

  Hizmetler
  Bizden Haberler
Yeni Fabrikamızda Hizmetinizdeyiz...

1000 m2 kapalı yeni üretim tesisimizile her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Yeni adresimiz sitemizin iletişim bölümünde mevcuttur.

15 / 11 / 2017

Üretim Tesisimiz

KAYIT BULUNAMADI !